Home > -D.N.A. marki-

D.N.A. marki

  • Niespotykane wielkość i zasięg gamy

PROCITY® jest producentem najbardziej kompletnej w Europie gamy elementów małej architektury miejskiej i kontroli dostępu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników ulic.

  • Marka produkowana we Francji

Ponieważ innowacyjność, wiedza techniczna, jakość produkcji i poszanowanie specyfikacji nie są obecne na drugim końcu świata, od ponad ćwierć wieku wytwarzamy produkty PROCITY® we Francji. Bliskość producenta jest gwarancją reakcyjności i modułowości i chroni jednocześnie europejski przemysł wytwórczy.

  • Ciągłe poszukiwanie jakości

Produkty PROCITY® są elementem kluczowym w materii zabezpieczenia. Wielorakie zastosowanie oraz wysoka trwałość produktów wymagają bardzo wysokiej jakości wykonania. Cięcie, gięcie, nacinanie, spawanie, szlifowanie, obróbka antykorozyjna, malowanie, pakowanie: wszystko to wymaga zastosowania specjalistycznej wiedzy w całym procesie produkcji. Mając na uwadze zastosowane materiały, obróbka antykorozyjna, stanowi, w PROCITY®, dziedzinę o najwyższym znaczeniu: > Podstawowe cynkowanie proszkowe (grubość 70μ) produktów użytkowanych w standardowych warunkach; 2 lata gwarancji na antykorozyjność, w przypadku normalnego użytkowania produktu. > Cynkowanie ogniowe (zanurzenie produktów w ciekłej kąpieli cynkowej o temperaturze 450ºC, grubość 70μ) produktów najczęściej używanych (stojaki rowerowe...) lub montowanych w słonym środowisku (brzegi morza, drogi o silnym soleniu w zimie...); 10 lat gwarancji na antykorozyjność, w przypadku normalnego użytkowania produktu. Malowanie wszystkich produktów dokonywane jest farbami anty-UV.

  • Prosty wygląd i wysoka trwałość w odpowiedniej cenie

PROCITY® postawiło sobie za cel satysfakcję jak największej liczby użytkowników dzięki zastosowaniu eleganckiego wyglądu produktów, doskonale dopasowującego się do większości terenów miejskich czy zielonych. Identyfikacja marki opiera się na prostym wyglądzie produktów - celowo różniącym się od «modnych» produktów, ponieważ mała architektura miejska PROCITY® ma służyć długo swoim użytkownikom - oraz zdolności zaspokojenia wszelkich potrzeb, m.in. dzięki szerokiej gamie kolorów wykończeniowych. Wszystko to w oparciu o zrównoważony budżet.

  • Duża sieć Dystrybutorów

Produkty PROCITY® zostały stworzone aby służyć wszystkim w Europie, niezależnie od kultury i zwyczajów. Dzięki rozwinięciu siatki Dystrybutorów europejskich, PROCITY® gwarantuje możliwość współpracy z nieodległym od Państwa podmiotem, który będzie w stanie zrozumieć Państwa potrzeby i zaspokoić je w najlepszy możliwy sposób.

Nasze fabryki

  • Francuskie fabryki, trzy zakłady produkcyjne o powierzchni 40 000 m2: stal, aluminium i drewno, wyposażone w wydajne technologie: CAD, ERP, maszyny sterowane cyfrowo - cięcie, wiercenie, nacinanie, gięcie - roboty spawalnicze, linie malarskie.
 
Strona naszej grupy:
Strony naszych pozostałych marek: